PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752002}
5,5 604
oceny
5,5 10 1 604
Web Therapy
powrót do forum serialu Web Therapy

Słaba kopia

ocenił(a) serial na 3

Serial w oryginale mnie nie zachwycił ale dało się to oglądać ze względu na improwizację dzięki której wyglądało to naturalnie, tutaj mamy do czynienia z kopią 1:1 i jest to słabe. Zainteresowanych odsyłam od razu do amerykańskiej wersji z 2011r.

ocenił(a) serial na 3
bezyl

dokładnie, słaba kopia na licencji i to kiepsko przetłumaczona (bo to nawet nie jest adaptacja). Poza paroma wyjątkami słaby dobór aktorów, Kulesza tu nie pasuje w ogóle. Oryginał też nie jest genialny ale zdecydowanie lepszy.

bezyl

największą siłę oryginału stanowi właśnie improwizacja oraz świetne występy gościnne. Nie da się zrobić adaptacji takiego serialu. Lepiej by było, gdyby aktorzy w polskiej wersji również improwizowali, pozostając jedynie przy fabule

bezyl

Z ciekawości obejrzałam pierwszy odcinek oryginału i główna bohaterka jest okropnie irytująca, głos piskliwy, no i wrzeszczy, Kulesza tutaj lepiej pasuje.

ocenił(a) serial na 3
Kasha

Przecież to jest właśnie zamierzony efekt, ona ma irytować sobą i swoim brakiem kompetencji.

bezyl

rozumiem, ale mnie ogólnie TA aktorka irytuje, w czym by nie grała, jest identycznie wkurzająca

Kasha

Ją się po prostu albo nie lubi albo uwielbia, ja należę do tej drugiej grupy.

matanka

O! No właśnie :-)

bezyl

zapodaj linka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones